ExtraFotky.cz znamená on-line vyvolání fotek kvalitně, rychle, levně. Unikátní on-line fotosběrna nejen pro Vysočinu.

Naše přednosti

Pro tisk fotek používáme nejmodernější technologie založené na inkoustovém tisku. Tato technologie výrazně překonává dnes ještě hojně používané technologie "mokrého tisku" nejen v kvalitě barevného podání ale i co se týká dlouhodobé obrazové stálosti. Pro ekologicky zaměřené - tato technologie je výrazně šetrnější k životnímu prostředí, protože mimo jiné nevzniká odpadní chemie.

Maximální barevná shoda

Celý systém je založen na pečlivé a kalibrované správě barev, kvalitních fotografických materiálech. Díky dlouholeté praxi s tiskovými technologiemi a ICM, citu pro práci s obrazem dostanete maximální kvalitu !

Jednoduchá objednávka

Pro objednání fotek od nás slouží jednoduchý on-line systém objednávky, kde mimo jiné není potřebná žádná registrace ani přihlašování. Profesionálním fotografům naopak nabízíme registraci na žákladě IČ pro "fotografické činnosti", velkoobchodní ceny a souhrnou fakturaci jednou měsíčně.

Osobní přístup

U nás se rozhodně nestane, že automaticky vytiskneme o odešleme očividně technicky špatné fotky, ať již co se týká nedostatečných dat, příliš tmavých, světlých nebo barevně "ujetých" fotografií. Takové případy s Vámi vždy před tiskem zkonzultujeme a pokusíme se zjednat nápravu, pokud si ji budete přát.

Krátké dodací lhůty

Pokud to objednané fotky technologicky dovolují jsou objednávky zpracovány ještě tentýž pracovní den a předány dopravci k doručení.

Možnosti doručení

Hotové fotografie Vám můžeme doručit poštou na Vámi uvedenou adresu nebo Zásilkovnou.cz do místa osobního odběru. V Havlíčkově Brodě nabízíme možnost rozvozu na uvedenou adresu v úterý a ve čtvrtek v době 17:00 až 18:00.

Kontaktní informace

Petr Tůma
Herlify 98
580 01 Havlíčkův Brod

info@3foto.net

IČ 48197599, DIČ 6611302027

extrafotky.cz+420 728 947 044

”Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.„

Službu ExtraFotky.cz provozuje FOTO STUDIO Petr Tůma | Copyright © FOTO STUDIO - všechna práva vyhrazena