Home Podmínky Ceník O nás
ExtraFotky.cz znamená on-line vyvolání fotek kvalitně, rychle, levně a s osobním přístupem. Unikátní on-line fotosběrna nejen pro Vysočinu.

Naše přednosti

Pro tisk fotek používáme nejmodernější technologie založené na inkoustovém tisku. Tato technologie výrazně překonává dnes ještě hojně používané technologie "mokrého tisku" nejen v kvalitě barevného podání ale i co se týká dlouhodobé obrazové stálosti. Pro ekologicky zaměřené - tato technologie je výrazně šetrnější k životnímu prostředí, protože mimo jiné nevzniká odpadní chemie.

Maximální barevná shoda

Celý systém je založen na pečlivé a kalibrované správě barev, kvalitních fotografických materiálech. Díky dlouholeté praxi s tiskovými technologiemi a ICM, citu pro práci s obrazem dostanete maximální kvalitu !

Jednoduchá objednávka

Pro objednání fotek od nás slouží jednoduchý on-line systém objednávky, kde mimo jiné není potřebná žádná registrace ani přihlašování. Profesionálním fotografům naopak nabízíme registraci na žákladě IČ pro "fotografické činnosti", velkoobchodní ceny a souhrnou fakturaci jednou měsíčně.

Krátké dodací lhůty

Pokud to objednané fotky technologicky dovolují jsou objednávky zpracovány ještě tentýž pracovní den a předány dopravci k doručení nebo připraveny pro vyzvednutí na prodejně.

Osobní přístup

U nás se rozhodně nestane, že automaticky vytiskneme o odešleme očividně technicky špatné fotky, ať již co se týká nedostatečných dat, příliš tmavých, světlých nebo barevně "ujetých" fotografií. Takové případy s Vámi vždy před tiskem zkonzultujeme a pokusíme se zjednat nápravu, pokud si ji budete přát.