Naše přednosti

Pro tisk fotek používáme nejmodernější technologie založené na inkoustovém tisku. Tato technologie výrazně překonává dnes ještě hojně používané technologie "mokrého tisku" nejen v kvalitě barevného podání ale i co se týká dlouhodobé obrazové stálosti. Pro ekologicky zaměřené - tato technologie je výrazně šetrnější k životnímu prostředí, protože mimo jiné nevzniká odpadní chemie.

  Maximální barevná shoda

Celý systém je založen na pečlivé a kalibrované správě barev, kvalitních fotografických materiálech. Díky dlouholeté praxi s tiskovými technologiemi a ICM, citu pro práci s obrazem dostanete maximální kvalitu !

  Jednoduchá objednávka

Pro objednání fotek od nás slouží jednoduchý on-line systém objednávky, kde mimo jiné není potřebná žádná registrace ani přihlašování. Profesionálním fotografům naopak nabízíme registraci na žákladě IČ pro "fotografické činnosti", velkoobchodní ceny a souhrnou fakturaci jednou měsíčně.

  Osobní přístup

U nás se rozhodně nestane, že automaticky vytiskneme o odešleme očividně technicky špatné fotky, ať již co se týká nedostatečných dat, příliš tmavých, světlých nebo barevně "ujetých" fotografií. Takové případy s Vámi vždy před tiskem zkonzultujeme a pokusíme se zjednat nápravu, pokud si ji budete přát.

  Krátké dodací lhůty

Pokud to objednané fotky technologicky dovolují jsou objednávky zpracovány ještě tentýž pracovní den a předány dopravci k doručení.

  Možnosti doručení

Hotové fotografie Vám můžeme doručit poštou na Vámi uvedenou adresu nebo Zásilkovnou.cz do místa osobního odběru nebo si je můžete vyzvednot osobně v provozovně v předem dohodnuté době.

Kontaktní informace

(+420) 728 947 044
info@3foto.net

”Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.„